Hakkımızda

olarak; yatak satın almak için araştırma yapan bireysel müşterilere yol gösterici olmak için yola çıktık.

Bu doğrultuda, yatak, baza, başlık ve uyku aksesuarlarına ilişkin Türkiye'nin önde gelen yatak markalarının güncel fiyat listelerini, güncel kampanyalarını, güncel kataloglarını, güncel indirimlerini ve fırsat kuponlarını sizlerle paylaşacağız.

Yayın Politikamız

’da yayınladığımız fiyat listeleri, kataloglar, broşürler, tanıtım videoları vb. içerikler ve kullanılan marka logolarının tüm hakları ilgili firmalara aittir. YatakFiyati.com olarak firmaların ticari sırlarına saygı önceliğimizdir. Bu sebeple firmaların resmi internet sitelerinde henüz yayınlanmamış fiyat listelerine, kataloglara ve broşürlere paylaşımlarımızda yer verilmez. Üçüncül referanslar kullanmaktan kaçınırız.

İçeriğimizin kaliteli ve bilgilendirici olması, yazılarımızın temelini oluşturur. İçeriklerimizin güncel olmasını sağlamak için sürekli güncelleme yaparız. Bu yüzden içeriklerin yayınlanma tarihi ya da son güncelleme tarihi, her yazıda belirtilmektedir.

Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları

Yayınlanan içerikler, fiyat listeleri, kampanyalar, broşürler vb. ile ilgili herhangi bir geri bildiriminiz varsa eksik ya da yanlış bir bilgi söz konusu olduğunu düşünüyorsanız, lütfen muz aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edin.

’un herhangi bir yatak üreticisi ya da benzer sektörlerde faaliyet gösteren herhangi bir firma ile bağı yoktur. Yatak fiyatları, kampanyaları, broşürleri, tavsiyeleri, incelemeleri ve karşılaştırmaları hakkında içerikler tarafsız bir bakış açısı ile yazılmaktadır. Eğer bu konuda bir taraf olacaksak, öncelikle müşteri ya da tüketici gözüyle bakmayı tercih ederiz.

Sitemiz etkileşim ve iletişime çok büyük önem verir. Sitemiz içeriklerinde olumlu, olumsuz ya da eleştirel yorumlarınızı iletmeniz bizleri mutlu eder. Ancak firmalar arasında haksız rekabete neden olacak yorumlara ya da dayanağı olmadan firma ya da ürünleri karalamaya çalışan eleştiri düzeyini aşan yorumlara izin verilmez. Bu yorumlar, yayından kaldırılır.

Reklam ve Advertorial İçerikler

’da Google AdSense™ reklamları yayınlanabilir. Burada hangi reklamların yayınlanacağı, sizin internetteki kişisel verilerinize göre Google AdSense™ tarafından belirlenmektedir. Bunun dışında yapılacak reklam amaçlı içeriklerin Advertorial çalışma olduğu mutlaka belirtilecektir. Detaylı bilgi için Kullanım Şartları ve Koşulları sayfamızı ziyaret edin.

Araştırın ve Keşfedin

Sitemizde yayınlanan ürünlerin kalitesini, listelediğimiz sıraya göre değerlendirmeyin. Herkesin satın alma gereksinimleri benzersizdir. YatakFiyati.com'daki içeriklerin kendiniz için ideal yatak, baza, başlık ve uyku ürünlerini bulmanızda, size yardımcı olacak bir başlangıç noktası olması gerektiğini unutmayın!

Kendiniz ve bütçeniz için doğru yatağı bulma yolculuğunuzda iyi şanslar!

Herkese kaliteli, sağlıklı ve yeni güne enerjik uyanmanızı sağlayacak uykular dileriz.

Saygılarımızla,

YatakFiyati.com