Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası

Türkiye'nin en iyi yatak markalarından biri olan Yataş Bedding'in Geleneksel Yatak Değiştirme Kampanyası başladı. Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası'nın katılım koşulları neler? Hangi yataklarda indirim var? Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası ne zaman sona eriyor? Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası hakkında merak ettiğiniz soruları sizler için derledik.

Yataş Bedding'in geleneksel yatak değiştirme kampanyası başladı. Hangi yataklarda indirim var? Kampanya katılım koşulları neler? Detaylar yatakfiyati.com'da!

'in Geleneksel Yatak Değiştirme Kampanyası başladı. 1 Temmuz 2021 tarihinde başlayan yatak değiştirme kampanyası, 31 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek. ile duyurulan yatak değiştirme kampanyası kapsamında Yataş Bedding, eski yatağınızı evinizden alıyor, omurga dostu yeni yatağınızı yüzde 40'a varan indirim fırsatıyla evinize getiriyor.Yataş Yatak Değiştirme Kampanyası Katılım Koşulları Neler?

1 Temmuz 2021 tarihinde başlayan Yataş Bedding Geleneksel Yatak Değiştirme Kampanyası (eski yatağını getir kampanyası) katılım koşulları aşağıdaki gibidir:

  • Yataş Bedding Yatak Değişim Kampanyası 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Yataş Geleneksel Değiştirme Kampanyası, bebek yatakları ve yalnızca internet üzerinden satışı yapılan yataklar (Rina, Vesta, Dream Box, Visco Optimum Support) hariç tüm yatak, baza ve başlık modellerinde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında eski yatağınıza yüzde 40 indirim uygulanacak.
  • Modeli, markası ve ölçüsü ne olursa olsun iade edilecek eski yatağa, yeni alınacak yatak modellerinde önceden belirlenmiş oranda indirim yapılacaktır.
  • Yatak Değiştirme Kampanyası, diğer indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Yataş Bedding Değişim Kampanyası'na dahil ürünler, üretim ve stok imkânlarıyla sınırlıdır.
  • Yataş Bedding, haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Yataş Bedding Taksit Yapıyor Mu?

Yataş Eski Yatağını Getir Kampanyası kapsamında yapılacak olan alışverişlerde Garanti Bankası Bonus Kart sahiplerine peşin fiyatına 9'a varan taksit imkanı sunuluyor. Diğer banka kredi kartıların taksit seçenekleri için Yataş satış noktalarından bilgi alabilirsiniz.

Yataş Bedding yatak değişim kampanyası, eski yatağı artık yıpranmış, konforunu kaybetmiş ancak eski yatağını ne yapacağını bilemeyenler için büyük kolaylık sunuyor. "Eskiyen yatağınız yük olmaya başladıysa çözüm Yataş'ta!" sloganıyla tanıtılan yatak değişim kampanyası, büyük ilgi görüyor. İşte Yataş Bedding'in yeni reklam filmi..

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan ve eski yatağını atacak yer bulamayanlar için büyük kolaylık sağlayan Yataş eski yatağını getir kampanyası'nı kaçırmamanızı öneririz.

En Yakın Yataş Bedding Satış Noktası Nerede?

Yataş yatak değişim sı hakkında detaylı bilgi almak, yatak, baza, başlık ve aksesuarları yakından incelemek ve uzman satış temsilcisi ile vücut tipinize uygun ideal yatağı belirlemek için hemen size en yakın Yataş Bedding Mağazası'na gidebilirsiniz. Yataş Bedding Satış Noktaları'na ait adres, telefon, yol tarifi bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir:

Kampanya bilgileri, markanın resmi internet sitesinden alınmıştır. YatakFiyati.com burada paylaşılan bilgiler nedeniyle oluşabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Mutlaka bilgileri ve fiyatları, markanın resmi sitesinden doğrulamadan karar vermeyin. Tanıtım videosu, aktüel katalog ve logo, markaya aittir. Soru, görüş, öneri ve bilgi talebi için lütfen bizimle e geçin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar